Follow by Email

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

31 Ekim 2010 Pazar

Yeni bir hayata başlamak

Yeni bir hayat, yeni bir mekân…

Keyfimiz yerinde…
Yazı yazmadığımız için birçok insanın da keyfi yerindeydi sanırım…
Ama bugünden itibaren yeniden başlıyoruz…
Egenin Sesi’nde beni takip eden okurlarımın “Pause Haber” portalını çok yakında okumaya başlayacaklarından eminim.
Onlardan istediğim tek şey var. Bu portalda yazı yazdığımı ellerindeki iletişim olanaklarının tümünü kullanarak yaygınlaştırmaları.
Deneyimli kadrosu ve isim yapmış köşe yazarları ile bir ay içerisinde bu portalı İzmir’in en çok okunan haber sitesi konumuna el birliği ile geçireceğimizden eminim.
Haber sitesinin etkin olması, önümüzdeki günlerde düşündüğümüz gazete ve derginin de daha kısa süre içerisinde devreye girmesini sağlayacaktır.
Önemli olan gazetecilik yapmaktır. İzmir’de maalesef ölmekte olan bu mesleği yeniden canlandırmak, halkla iç içe yaşamak, onların sorunlarını yansıtmak çok önemli…
Ama bunlardan daha önemlisi yolsuzlukların üzerine gitmek, kamunun parasının doğru, halk yararına kullanılması için destek olmaktır.
Biz bunu yapabildiğimiz sürece toplumdan destek göreceğiz…
Bundan böyle her Salı ve Perşembe günleri saat 14.30 - 15.30 arası FM bandı 107.9 frekansında yayınlanmakta olan Radyo Pause’da değerli gazeteci dostum Serdar Öztürk ile birlikte Sınırsız adlı programımı sunmaya da başlayacağım. “Yanımda radyo yok, bilgisayarda çalışıyorum” derseniz, ona da çare bulduk. www.radyopause.com sitesinden de Sınırsız’ı takip edebilirsiniz. Üstelik büyük bir sürpriz ile… Web TV’mizi devreye soktuğumuz için programı görüntülü olarak da izleyebileceksiniz. Teknoloji güzel şey…
Bu haftaki programımızda Hasan Tahsin de olacak. Bize destek verecek, programın izlenirliğini, dinlenirliğini arttıracakmış.
Biz de “Ağanın eli öpülür” dedik ve kabul ettik.
Siyaset konuşacak, süreci değerlendirecek, önümüzdeki günlerde yaşanacak fırtınalar konusunda izleyicilerimizi, dinleyicilerimizi bilgilendireceğiz.
Kış geldi… Ne fırtınalar kopacak tahmin bile edemezsiniz.
Bizimle birlikte olduğunuz takdirde, bu fırtınaları önceden öğrenecek, en azından gerekli önlemleri alabileceksiniz.
Başlamak bitirmenin yarısıdır… Başladık, bitirmeye doğru gidiyoruz…
NOT 1: Pause Medya’nın merkezi Gaziemir. Ben Gaziemir’de bir yer altı gölü olduğunu bilmiyordum. Büyük gürültü ile açılan Kocaoğlu’nun ulaşımdaki tek yaptığı iş olan Gaziemir alt geçidi son yağışlarda tamamen dolunca 4 saatte çözülemeyen bir trafik keşmekeşi yarattı. Ne diyeyim… Alt geçidin hemen önünde bulunan Tansaş da yağışın olduğu gün bir havuz açılışı yaptı. İlginçtir Tanşas otoparkında kaçak olarak açılan havuzda insanlar değil otomobiller yüzüyordu.

NOT 2: Büyükşehir’de yaşanan atama depremini birlikte değerlendireceğiz. Bu atamaların ardından yeni atamalara hazırlıklı olun. Ancak yapılan değişikliklerin çok önceden planlandığını da unutmayın.

NOT 3: CHP’de ilginç olaylar var. Bunları çok yakında sizlerle paylaşacağım… İlk yazım olmasını nedeniyle yumuşak bir giriş yaptım. Sertleşmeyeceğimi zannetmeyin…

PAUSE HABER: 31 - 10 - 2010

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder